Swatch: AVON Perfect Kiss lipstick

This week I got some goodies from AVON to try out. One of the things I wanted to share with you is an amazing lipstick (at least I’m really in love with it). Say hello to AVON’s Perfect Kiss lipstick. It has avocado and coconut oil to soften lips and fruit enzymes that smooth the surface of the lip. The lipstick is very creamy, has very good pigment (darker colors seem to have better pigment), it feels really nice and moisturizing on the lips and it has SPF 15 in it. That’s always a plus, right?  
Sain Avonilt paar toodet proovimiseks. Üks neist, mis mulle kohe meeldima hakkas, on see huulepulk. Tegu on Avon Perfeck Kiss huulepulgaga. Kujutan ette, et see on midagi Revlon Lip Butter’i taolist. Huulepulk on justkui toonitud huulepalsam, kuna ta on nii mõnusalt niisutav (ja kui hästi see veel lõhnab!) kuid pigmenti on sellel siiski rohkem. Hea plussina on sellel ka SPF 15.
I have it in the shade Caressing Coral, which I thought was the perfect shade. When wearing it, it feels like I’m just wearing a lip balm. My lips are super soft even the day after and I won’t have to use a lip balm then. It smells sweet, reminds me of vanilla I think.. As it is very moisturizing you might need to re-apply it during the day but I actually don’t mind that – it feels so nice to do it. I can imagine that these are something similar to the infamous Revlon Lip Butters. If you have tried them both, let me know!
Toon mille mina sain on Caressing Coral. Praegu ma tõesti jumaldan oranžikaid ja koralli toonis huuletooteid, seega see oli justkui rusikas silmaauku. Või hoopis suhu? Nagu enne juba mainisin, on see sama niisutav kui mõni huulepalsam. Ka järgmisel päeval on huuled veel mõnusalt pehmed. Päeva jooksul tuleb seda küll ka uuesti peale kanda, kuid kuna see on nii mõnus, siis mind see üldse ei häiri. 

Perfect Kiss Caressing Coral

Caressing coral on the lips
If you have the chance, do try it out. It is a really lovely lipstick. 
Kel võimalik, proovige järgi! See on seda väärt.

Take care,
Liina

6 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

    1. Ei teinud, aga kui viinaga segada purunenud põsepuna ära ja siis tagasi pressida, saab selle korda. Alkohol aurustub sealt ära ja põsepuna on justkui uus.

  1. Imeilus toon, täpselt selline mida otsinud olen. Praegu ei paista seda Avoni kodulehel saada olevat, ega sa ei tea, millal see neil müüki võiks tulla? :)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: