Favorites: Most used nail products

Whenever I do my nails (which is the most laborious thing to do, especially filing them down, ugh) I like to use a little bunch of products to make my life a little easier. I’m not going to talk about scissors or nail files today, because I don’t think it’d be too useful. Instead I’m going to introduce you to these:
Iga kord kui oma küüsi parasjagu lakin või korda teen (küünte viilimine onüks kõige tüütumatest tegevustest minu meelest, lihsalt ei jaksa nühkida, isegi kui eelnevalt lõikan), kasutan väikest valikut toodetest, mida tahan teile täna tutvustada:

Sally Hansen Diamond Flash top coat – What can I say. It dries fast and leaves the nails looking super shiny, which I like. Even though it is a fast dry top coat I still like to use the next product with it. Just to be sure.

Sally Hansen Diamond Flash pealislakk – Mida ma ikka oskan öelda. See on kiirkuivatav läiget andev pealislakk. Mõnekümne sekundiga on küünelakk puudutuseks piisavalt kuiv ning läigib imeliselt. Olenemata sellest meeldib mulle ikkagi ka järgmist toodet kasutada. Lihtsalt igaks juhuks. 

Avon Liquid Freeze speed dry spray – I’m a person who likes to do their nails right before going to bed. This way all of the daily chores etc are already done and I only have one last thing to do. We all know how going to bed with wet nail polish just doesn’t work. Either apply some oil to your nails or spray a fast dry product. I have the Avon fast dry spray and I love it. It feels a bit oily so I’m hoping it moisturizes a bit as well. It has a fairly nice scent. When I run out, I’ll definitely buy a new bottle.

Avon Liquid Freeze kiirkuivataja – Mulle meeldib küüsi lakkida vahetult enne magamaminekut. Selleks ajaks on päevased toimetused tehtud ja jäänud veel küüned. Märg küünelakk ja voodilinad aga kokku ei käi. Sel puhul aitab kas mingi küüneõli või laki kiirkuivataja. Minul on selleks puhuks Avoni kiirkuivataja. See tundub kergelt õline, mistõttu loodan, et see natukenegi niisutab. Sellel on ka võrdlemisi meeldiv lõhn. Kui see otsa saab, ostan kindlasti uue pudeli. 
Mereneid cuticle oil – My cuticles are constantly super dry and have been like that as long as I remember. I use cuticle oils and hand creams all the time but nothing helps. Nevertheless I love this Estonian brand Mereneid and their cuticle oil. I really want the peach scented one cause I’m not that into citrus, but I like it anyways.
Mereneiu küüneõli on mu kindel maniküürikaaslane. Kuni mäletan, on mu küünenahad alati väga kuivad olnud. Hoolimata õlide ja kreemide kasutamisest ei ole pikaaegsemat tulemust olnud, seega kasutan hea meelega meie eestimaist küüneõli. Tahan kindlasti ka virsikulõhnalist proovida, kuna tsitrus pole päris minu maitse. 
As you might have noticed, there is no base coat in this list. That’s because I don’t have a base coat at the moment. I dont’t really feel like I need one but I’d still like to use one. I would love to hear your recommendations and the only hint that I can give is that I don’t need a strengthening base coat – my nails are very strong and grow pretty fast.
Kes märkas, siis aluslakki selles väikeses nimekirjas polnud. See on sellepärast, et mul lihtsalt ei ole praegu ühtegi. Hea meelega kuulaksin teie soovitusi. Ütlen vaid nii palju, et kuna mu küüned on väga tugevad ja kasvavad võrdlemisi kiiresti, siis näiteks mignit tugevdavat aluslakki mul vaja ei ole.


What do you use when doing your manicure?


Mida teie maniküüri tehes kasutate? Kas olete midagi mu mainitud toodetest kasutanud?

Liina

11 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. ma ei kasuta kunagi aluslakki :D küünte lakkimine on niigi tüütu tegevus, kaks kihti tavalist lakki ja peale veel kiirkuivatav pealislakk…
  olen muidugi kuulnud, et aluslaki kasutamine pikendab maniküüri kestvust, seega peaksin vist ikkagi soetama endale mingisuguse ja lihtsalt leppima täiendava ajakuluga :)

 2. Avoni spreid olen kasutanud ja ostsin juba teise pudeli. See on tõesti suurepärane toode! Ja minu meelest see aitab küünelakil ka kauem peal püsida. ;)

 3. Aluslaki kasutamine tasub ära, sest näiteks kui küüntele peale kanda punane lakk, siis võib hiljem selle eemaldamisel välja tulla, et küüned on ka punakaks värvunud. Ise kasutan alati kõigepealt mõnd läbipaistvat lakki(hetkel killys'e oma).

  1. Mul õnneks pole küüned eriti punase pigmenti sisse võtnud. Pigem määrib punane küünelakk mahavõtmisel küünenahad mul ära.

 4. Mina kasutan aluslakki sel põhjusel, et siis jääb lakk lihtsalt küüntel ühtlasem – aga aluslakina kasutan tegelikult pealislakiks mõeldud toodet. Seni pole mingeid probleeme olnud ja küünelakk püsib kaunina umbes neli päeva.

  Kiirkuivatavat spreid oleks minulgi vaja, sest kui üldse on keegi, kelle küünelakk iialgi magamaminekuks ära ei kuiva, olen see mina :D

  1. Pealislakki olen ma ka kasutanud aluslakina. Otseselt ma pole samas puudust tundnud aluslakist, kuna õnneks on ka ilma jäänud ühtlane. Küünelaki püsivusega on ka mingi paras nali. Ükskõik mis brändi lakki ma ka ei kasutaks, ikka püsib terve nädala praktiliselt veatu.

 5. ma olen ka laisk ja vahepeal ei kasuta aluslakki, aga millalgi hakkasin märkama, et selle mitte kasutamine muudab küüned tsipa kollaseks. OPI omad on mu meelest siiani päris head (alus + pealislakk), aga laiskadeks päevadeks (mida on väga tihti) on mul nüüd Rimmeli base + top coat pro: laiskvorstidele töötab küll :D

  1. Pean uurima mingiaeg. See kollakaks muutumine mind niiväga ei segagi, kuna kogu aeg on lakk peal siiski. Aastaid juba nii harjunud ja kuna mulle mu küünte kuju ei meeldi ka, ongi lakitult palju ilusam kui ilma. :D

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: