GOODIES: CHINA GLAZE & BYS

In August I received a little goodiebag with products from China Glaze and BYS. I didn’t take all for myself and today I’m showing you what I did take. CG nail polishes have been my one favourites for a long time. They wear well, are easy to apply and have a great colour selection. The shades I got this time were Stoked to be soaked and Dune our thing. Both are from Summer 2014 collection Off Shore. When I googled it, I discovered that  have another polish from the same collection – X-Ta Sea. BYS Lip Colour Stick in Strawbaby Daiquiri is an amazing product, I even had to film a little demo video. It stays on for a long time for a red lipstick, plus it doesn’t need a lip pencil under it! I mean what?! What kind of a red doesn’t need a lip pencil? Well, this one. Definitely try it out. If you don’t want to constantly worry about your lipstick and don’t want to keep reapplying it, then this one’s for you!

Suve lõpul sain Beauty Pro‘lt taaskord ühe armsa paki. Panin mõned asjad sealt tulevasteks loosimisteks kõrvale ning täna näitan teile mis sealt endale jätsin. Üsna kiirelt võitsid need ka mu südame, niiet julgen neid soovitada. 

Ghina Glaze’i küünelakid on juba mõnda aega mu ühed lemmikud olnud. Seni pole ma kohanud ühtegi lakki, mis mulle pettumust valmistaks. Enamike lakkide puhul piisab kahest lakikihist, nii ka nende puhul. Oranži laki nimeks on Stoked to be soaked ning roosa laki nimi on Dune our thing. Mõlemad neist on selle aasta suvekollektsioonist Off Shore. Praegu guugeldades avastasin, et minu X-Ta Sea on samuti sellest kollektsioonist (: Kuigi tegu on suvekollektsiooni lakkidega, on need toonid ideaalsed ka sügiseks. 


Ja nüüd tõelise üllataja juurde. BYS on bränd, mille toodetest ma pole kunagi väga midagi arvanud. Tean, et neil on nii häid kui halbu tooteid. Seekord oli pakikeses kaks huulepulka – punane ja tumedam fuksiaroosa. Kuna roosat ma väga ei armasta, valisin endale punase (Strawbaby Daiquiri).  Tegu on pool-mati huulepulgaga, mis huuli ei kuivata. Videos on näha, kui mõnusalt see huultele libiseb ning punase huulepulga kohta ei saa ma kestvuse üle üldse nuriseda. Panin selle täna ekstra proovile, limpsates keelega üle huulte kordades rohkem kui tavaliselt huulepulka kandes. Loomulikult sõin-jõin nii nagu ikka ja videos on näha, mis sellest 7 tunniga järele jäi. Selle punase huulepulga parim omadus? Huulepliiatsit pole vaja! Erinevalt tavalistest punastest ei valgu see huulepiirist väljapoole vaid püsib täpselt seal, kus peab. See on juba piisav põhjus, miks seda kõigile soovitada! Kuidas on teie suhted China Glaze’i ja BYS toodetega? 
post signature

10 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

    1. On tõesti! Kui esimesel kandmisel avastasin, et see nii hästi püsib, olin ikka väga imestunud. Sõbranna ka kohe küsis, et kuidas see nii hästi peal püsib. Lõpetasin too hetk just pannkookide söömise ja mõtlesin, et peaks igaks juhuks huulepulka värskendama (selleks hetkeks oli see ka juba ikka 3-5 tundi peal olnud) ja polnudki vaja!

  1. Mul pole kunagi piisavalt küünelakke ja huulepulki, ning kui see teeb kõik hea, mida sa videos näitasid, siis ma tahan seda toodet. :) Huvitav, mis hinnaga ta on?

  2. ma olen ise ka suur BYS huulepulk-pliiatsi fänn :) mul on küll ainult üks toon ja see on väga ere in-your-face fuksiaroosa, mida just tihti kanda ei saa… plaan on neid pulki juurde osta, sest kvaliteet on ikka võrratu aga hind pea olematu :)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: